Jarní info

Dobrý den, ahoj,

začalo jaro a je čas na pořádnou dávku oddílových informací:

• TÁBOR – na přípravách pilně pracujeme a brzy můžete očekávat táborový informátor! Nicméně základní informace zůstanou totožné jako loni (paměť si můžete osvěžit loňským informátorem)
      • pouze připomínáme termín: (přípravka od 29.6., skautský tábor od 1.7. a vlčecí od 13.7.)
      • oproti loňsku dojde k mírnému zdražení (v rámci jednotek stovek korun)
      • samozřejmě, pokud byste měli jakékoliv dotazy neváhejte se na nás obrátit
    • VELIKONOČKA předběžné info
      • Odjíždět budeme v pátek 15. 4. ráno a návrat plánujeme na pondělí 18. 4. později odpoledne
      • Finance počítáme okolo 600 Kč
      • Na výpravu pojedeme společně s Origamkama
      • Bližší informace očekávejte na začátku dubna
      • V rámci formuláře k táboru je i přihláška na Velikonoční výpravu (tedy další důvod pro jeho vyplnění do 1. 4.)
  • JEDNODENKA 2. 4.
  • avizovaná páteční OR AKCE se přesouvá na neurčito
  • V sobotu nás čeká hybrid družinových jednodenek a oddílové jednodenky,
  • v sobotu bude sraz v 8:00 u klubovny a návrat v 17:30 u klubovny
      • Finance: 150 Kč
      • S sebou: sportovní obuv, oblečení do onoho počasí, pláštěnku, jídlo a pití na celý den
      • opět prosíme, abyste, kdo můžete, vzali s sebou počítač
  • přihlášku opět najdete ve společném formuláři, pokud se ale chcete přihlásit, prosím o vyplnění nejpozději do středy 30. 3.

To snad bude vše, věříme, že jsme napsali vše, ale pokud budete mít jakékoliv dotazy či připomínky neváhejte se na mě obrátit.

Děkujeme za přízeň, s přáním pěkného dne,

Za vedení Sovího oddílu,

Jaro