Intercamp info

Ahoj, dobrý den,
jak už asi víte, tak vedení Junáka – českého skauta rozhodlo, že od 11. března do odvolání bude pozastavena veškerá běžná skautská činnost. Jedná se o vše od schůzek po akce skautského vzdělávání a i proto přinášíme nové informace co se naší výpravy na Intercamp týče.

Vzhledem k současné situaci nedokážeme (ne)konání akce předvídat a definitivní rozhodnutí padne až měsíc před ní.
Pokud by se situace do té doby neuklidnila, Intercamp bude s největší pravděpodobností zrušen a pro takový případ jednáme o vrácení záloh alespoň v částečné výši.

Když ale budeme věřit ve světlé zítřky, podařilo se nám snížit členský příspěvek na 3800 Kč (Sovy) /3900 Kč (Origami), rozdílná cena je dána výší oddílové dotace a je započítána včetně již zaplacené zálohy, přičemž o dalším snížení jednáme. Celou částku bychom dovybrali v rychlosti po definitivním potvrzení akce.
Zároveň bychom chtěli požádat o včasné vyřízení pasu, abychom to případně nemuseli řešit na poslední chvíli.

V současné době nepokládáme za nutné Vás zahlcovat neúplnými zprávami, veškeré informace se vám budeme snažit předat co nejdříve to bude možné.

Děkujeme za pochopení,
za tým patroly na IC 2020,