Oddílový rok

Dobrý den, ahoj,

konečně se nám podařilo domluvit vše potřebné  a konečně vám mohu zaslat důležité informace k oddílovému roku:
  • Schůzky skautů – budou se odehrávat každou středu a čtvrtek od 17:00 do 19:00 a vždy první středu v měsíci proběhne oddílovkazahajovací oddílovka proběhne následující středu, tedy 16.9. – byli bychom radi kdybyste i přes to, že v tento čas míváte jiné aktivity pro jednou dorazili
    • Středeční schůzka – Hugo, Sam, Tobiáš, Javor, Mýdlo
    • Čtvrteční schůzka – Buteo, Vědec, Balvan, Skop, Rolda
    • s rádci se ještě potřebujeme domluvit na několika drobnostech, proto nejsou v rozpise zařazeni
    • Bohužel se nám termínově nepodařilo sladit schůzku OR, budeme rádi když se dostavíte alespoň na část oddílovky, případně zkusíme nový doodle.
  • Schůzky vlčat – zahajovací oddílovka proběhne 21.9. od 17:00 v klubovně a bude i pro nováčky
    • v následujících týdnech budou v pondělky probíhat dvě schůzky (16:00-17:30, 17:30-19:00) a opět první pondělí v měsíci oddílovka (17:00-19:00)
    • veškeré další informace se dozvíte na informační schůzce s rodiči v době zahajovací oddílovky kam prosím dorazte
  • Rozpis akcí – v příloze zasílám plakátek s termíny akcí pro vlčata i skauty, jen bych rád zmínil těchto několik akcí:
    • Jednodenní výprava 19.9. (sk.)
    • Střediskové setkání (sk.+vl.) – další přehledné informace přijdou v nejbližší době, ale vzhledem k rozsahu akce je opět třeba vyplnit předběžnou přihlášku a to do 30.9. (nejlépe hned ať na to nezapomenete)
      • výprava se nebude něják zásadně lišit od běžných výprav vybavením, rozdíl je v tom, že bude již od pátku a pravděpodobně cena bude mírně vyšší (cca 300 Kč)
    • Lanparty (sk.) – speciální akce, obnovená po mnoha letech spojena s počítači, podrobnější info vám zašle Šmoula jako garant výpravy
      • časově výprava nebude mít rozsah jako běžná dvoudenka, ale bude začínat v sobotu v dopoledních hodinách a v nedělních dopoledních hodinách bude končit
    • Družinové jednodenky + kolaudačka (sk.) – přes den proběhnou jednodenky (klukům o nich více řekneme na zahajovací oddílovce) a večer plánujeme posezení v klubovně kam jsou zváni i kluci, konec bude max. v 21:00
    • v neposlední řadě připomínáme podmínku účasti na táboře
    • Jak už asi víte, letos se plánujeme přesunout na nové tábořiště. Chtěli bychom někam na Vysočinu, jižní Čechy apod. a budeme moc rádi za jakékoliv tipy na louky v těchto oblastech.
To by mělo být vše co se týká začátku oddílového roku, v případě dotazů se na nás neváhejte obrátit, případně budeme rádi i zajakoukoliv zpětnou vazbu.
S přáním pěkného den,