Info pro vlčata

Dobrý den,

po kratší odmlce v době koronavirové se opět ozýváme s nejčerstvějšími novinkami jak to bude dál:
  • ROZVOLŇOVÁNÍ – od čtvrtka, jak jistě víte již je možné se scházet a proto i my postupně obnovíme činnost.
    • V souvislosti s opatřeními, které začnou platit v pátek od ponděli opět začínají schůzky.
    • Vzhledem k omezením budeme část schůzky trávit venku, proto doporučujeme se velmi teple obléci
    • Příští týden začneme oddílovkou od 17:00 do 19:00 a dál budeme pokračovat klasicky
    • naplánovaná „Vánočka“ se stále uskutečnit nemůže, ale věříme, že si to vynahradíme v příštím roce
    • V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit
  • Toliko k tomu, na co se můžete těšit a nyní k méně populární záležitosti – Klasická lednová platba oddílových příspěvků a registrace
    • Je zřejmé, že letos to nevyšlo do vhodné doby, ale není to pouze naše rozhodnutí. Zdálo by se, že se nyní v oddíle nic neděje a proto není za co platit. To je částečně pravda, ale zároveň jsme v letošním roce měli velké výdaje s rekonstrukcí klubovny, které potřebujeme kompenzovat a v příštím roce očekáváme zvýšené výdaje spojené se změnou tábořiště. I proto jsme se rozhodli výši příspěvků zachovat stejnou jako v minulém roce, ale v případě, že by ani v následujících měsících nedošlo k úplnému obnovení činnosti pravděpodobně bychom snížili poplatek příští kalendářní rok, nebo cenu tábora.
    • Příspěvek tedy činí 1700 Kč. V případě, že máme v oddíle dva sourozence příspěvek je snížen na 1500 Kč za každého z nich.
      • Prosím o uhrazení nejpozději do 15.1. na č.ú. 2600293926/2010
      • variabilní symbol je 21301
      • do poznámky pro příjemce prosíme: Jméno Příjmení, Přezdívka
    • Z těchto peněz se část odvádí ústředí Junáka, které z nich financuje mj. výchovné prostředky pro vedední oddílů a jednotlivé akce. Zároveň je zahrnuto pojištění a dotace oddílových výprav přes rok, chod klubovny apod.
    • Chápeme, že současná situace může být pro někoho z hlediska financí tíživá, a proto v případě finančních problémů se prosím spojte s Jarem (telefonicky/emailem) a nějak se individuálně domluvíme.
    • V případě, že byste nás rádi podpořili i dalším finančním darem, případně to nabízí Váš zaměstnavatel budeme jen rádi a peníze využijeme na rozvoj oddílové činnosti (nebo podle určení v darovací smluvě)
  • Zároveň jak je zmíněno výše, letos změníme tábořiště. Již jsme se ho vypravili hledat, ale v případě, že byste věděli o vhodné louce, byli bychom vám moc vděční, díky.
Děkuji a přeji klidné Vánoce,